7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

19.03.2014 - 17:39

Defne Samyeli ile Recep Tayyip Erdoğan arasında muta nikahı iddiasına cevap

Twitter'da dönen çirkin iddialara Defne Samyeli'nden cevap geldi.Defne Samyeli ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan arasında geçen iddialar sosyal medyada hızla yayılıyor. Twitter'da dönen iddialara göre Başbakan Recep Tayyip Erdogan ile Defne Samyeli arasında muta nikahı mevcutmuş. Cemaatin 25 Mart'ta yayınlanacağı iddia edilen bomba kayıt da yine iddialara göre bu ilişkiye dair olacakmış. İddialara Türkiye'nin en önemli haber sunucularından Defne Samyeli ateş püskürdü. 2 çocuk annesi olan Defne Samyeli, ahlaksız dedikoduyla ilgili CNN Türk'te canlı yayında açıklama yaptı. Samyeli çirkin dedikodunun özel hesaplardan kasıtlı olarak yayıldığını söyledi. Bu ahlaksız lincin kaynağı hakkında kuşkular var.

Defne Samyeli ise ahlaksız iftira ile hayli sarsılmıştı. Ünlü spiker CNN Türk ekranlarında şunları söyledi;

-Çok öfkeliyim, çok üzüntülüyüm. Sosyal medyada kişilik haklarım ayaklar altına alındı. Beni ailemi, çocuklarımı çok rencide eden iddialar ortaya atıldı.

*Bunların özel bir yöntemle özellikle yayıldığını farkettik.

*Tabi ki mesnetsiz iddialar. İçeriğine girmek dahi istemiyorum. Kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. Bir gündem değiştirme çabası olabilir.

*Bilim suçları kapsamında yarından itibaren 'iddia ediliyor' diye yayanlar hakkında dahi dava açıyorum. Kimsenin beni rencide etmeye çocuklarımı ağlatmaya hakkı yok. Her şerden bir hayır çıktığını da düşünüyorum. Defne Samyeli kişisel Twitter hesabından bu iddialara cevap verdi.