7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

09.02.2014 - 20:51

Sibel Can'ın oğlu Engincan gay mi?

Ünlü anne babası kadar giydiği ilginç kıyafetleriyle konuşulan Engincan hakkındaki o soruya babası cevap verdi. Sibel Can'ın oğlu Engincan hakkında Hakan Ural'dan açıklamaSibal Can'la yıllarca süren evliliği ve olaylı boşanmasıyla tanıdığımız Hakan Ural (47), artık hayatı kendi ritmine ırakmış. 40'lı yaşlarının tadını çıkaran oyuncu, genç eşi Ezgi'yle (29) çok mutlu ve ne yaparlarsa yapsınlar çocuklarının arkasında duracak kadar da cesur bir baba...

Posta gazetesinden Canan Danyıldız’a konuşan Hakan Ural, çocukları hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Ben çocuklarıma herkese ve her şeye saygılı olmalarını öğrettim. Onların tevazu göstermesini istiyorum; çünkü anne babaları meşhur. Hataları olacak hayat bu. Her baba gibi davranıyorum sadece tarzım başka. Sibel’le evliyken de ‘yaramaz olsunlar ama şımarık olmasınlar’ derdim.

Engincan birden çok medyatik oldu. Önceleri sustum, yakışıklı hoş bir çocuktur. Engincan’a hep derim eleştiri dünyanın en iyi şeyidir, çünkü insanı geliştirir. Yapılan eleştiri yapıcıysa sorun yok. İnce bir sınır var ama burada, haysiyetiyle oynandığı an olmaz.

Engincan gay değil ama olsaydı elbette kabul ederdim. Her türlü onun arkasında olurum. İnsanın çocuğundan vazgeçme şansı yok!