7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

24.10.2013 - 13:42

Yaman ile Mira düet şarkısıyla hayranlarını ağlatacak

'Medcezir'in yarın akşam yayınlanacak yeni bölümünde Yaman ve Mira, dizinin fanlarını şaşırtacak.MEDCEZİR'İN iki yıldızı Yaman (Çağatay Ulusoy) ve Mira'nın (Serenay Sarıkaya) yaptığı düet izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümde Serenay Sarıkaya’nın çaldığı piyanoya, Çağatay Ulusoy’da gitarıyla eşlik edecek.
Genç oyuncuların “Ah Bu Ben” adlı şarkıyı seslendirdikleri sahnenin yer aldığı fragman önceki akşam Star TV’de ekrana geldi. Büyük beğeni toplayan fragman sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Medcezir hayranlarının beğenilerini dile getirdikleri #medcezirinyenifragmanı etiketi, aynı dakikalarda sosyal paylaşım sitesi Twitter’da Trend Topic oldu.

Gitarı kendi başına öğrenmiş

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra müziğe karşı da ilgisi olan Çağatay Ulusoy dört yıldır gitar çalıyor. Yakışıklı oyuncu gitar çalmayı kendi başına öğrendiğini ifade ediyor.

Varlıklı bir ailenin kızı olan Mira, iflasın eşiğine gelen ailesinin yaşadığı problemlerden dolayı büyük bir üzüntü yaşamaktadır. Duygu yüklü düet sahnesinde Mira’nın gözyaşları eşliğinde çalacağı piyano ekran başındaki izleyenleri derinden etkileyecek.
Medcezir'in yeni bölümü 25 Ekim Cuma günü saat 20:00’da Star TV’de ekrana gelecek.

YediRenkHaber