7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

02.08.2016 - 12:13

Apple Macbook Pro sahiplerine kötü haber

Apple tarafından başlatılan yeni bir reklam kampanyası MacBook Pro üzerindeki gizeme biraz ışık tutacak gibi görünüyor.Apple tarafından başlatılan yeni bir reklam kampanyası MacBook Pro üzerindeki gizeme biraz ışık tutacak gibi görünüyor.


Macbook son bahar ayında ince bir yenileme gördükten sonra MacBook Pro üzerinde yeniden tasarlanmış dikkat çekici bir tasarım bekledik. Ancak WWDC 'de ne de Ağustos ayına geldiğimiz şu günlerde bu konuda henüz bir gelişme yok.

Apple sanki dizüstü segmentinde profesyonel kullanıcıların tercih ettiği bu ürünü unutmuş gibi görünüyor. En son güncelleme 440 gün önce olmuştu. Söylentilere göre Eylül ayındaki etkinlikte bu konuda ciddi bir adım atılacak.

Dizüstü bilgisayarların satışlarında sürekli azalan gelirlerini kontrol altına almak için Apple'ın en popüler dizüstü bilgisayar hattına bir yenileme yapması kaçınılmaz olduğu söyleniyor.

Son güncellemeden bu yana 440 gün geçti peki neden?

Cevabı aslında çok basit Apple bize son çıkardığı ürünler ile bilgisayar neydi onu unutturmuş olabilir mi? Reklam kampanyası bu konu üzerine !!!