7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

16.11.2016 - 16:24

CUMA'YA SÖZ VERMEYİN! EATALY’DE MÜZİĞE DOYUYORUZ!

“İyi, Temiz ve Adil” yemek ilkesiyle hizmet veren ve gittiği her şehirde lezzet düşkünlerinin yaşam alanına dönüşen gastronomi merkezi Eataly, Kasım ve Aralık ayları boyunca Cuma günlerini özel canlı müzik performanslarına ayırıyor. Eataly, “Müzik ruhun gıdasıdır” mottosuyla yola çıkarak Eataly Bar Terrazzo’da ağırladığı güçlü seslerle misafirlerinin müziğe doymasını sağlıyor. Deniz Arcak ve Özgün gibi isimlerin performansları ile devam eden konserlerin biletleri Biletix’ten ve etkinlik günü Eataly’de kapıdan satın alınabiliyor.Manifestosunda iyi yemeğin insanları birleştirdiğini vurgulayan, en kaliteli İtalyan yemeklerini yiyebileceğiniz, satın alabileceğiniz ve yedikleriniz hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Eataly, yemeğe olan aşkını müziğe de yansıtmak üzere Kasım ayında da birbirinden farklı müzik etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Pop müziğin sevilen ismi Özgün Eataly sahnesinde
2005 yılında çıkardığı ilk albümü Elveda ile büyük bir başarı yakalayan Özgün, son çalışması Senden İbaret ile listelerdeki yerini korumaya devam ediyor. Eski ve yeni şarkılarının yanı sıra cover şarkıları da içinde barındıran geniş repertuvarı ve unutulmaz sahne performansı ile 18 Kasım Cuma günü Eataly Bar Terrazzo’da saat 22:00’de hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Deniz Arcak akustik sahne performansı ile Eataly sahnesinde
1993’te çıkardığı ilk stüdyo albümü “Zehir Ettin” ile büyük bir başarıya imza atan ve devam eden yıllarda yaptığı müziklerle ve çıkardığı albümlerle müzik dünyasına büyük katkı sağlayan Deniz Arcak, 25 Kasım Cuma günü saat 22:00’de sahne alacağı akustik konser ile 90’lı yıllara geri dönüş yapmak isteyenleri bekliyor.

*Konserler Aralık ayında da devam edecektir.