7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

16.11.2016 - 16:13

Bu kitabı okuyan 2 binden fazla kişi ameliyat masasına yattı

Henüz kitap okuyarak zayıflamayı sağlayan bir diyet formülü yazılmadı ama bu kitap okuyanları gerçekten zayıflatıyor. İlk baskısı 2011 yılında yapılan Obezite Kaderiniz Değil isimli kitabı okuyanların hayatı değişti. Çünkü bu kitabı okuyan 2 binden fazla kişi ameliyat masasına yattı. Kitabın yazarı ünlü cerrah Prof. Dr. Halil Coşkun ve ekibi tarafından ameliyat edildi. Gözlerini yeni bir hayata açtılar. Onlar artık hayatlarına obez olarak devam etmiyor. Zayıfladılar ve sağlıklı bir yaşam sürüyorlar.Obezite ameliyatlarının sihirli bir değnek olmadığı, ancak çok etkili bir araç olduğunun unutulmaması gerektiğini belirten Prof. Dr. Halil Coşkun, “Yeni hayatınızı oluşturmanız için en doğru bilgilere ulaşacağınız bu kaynak, obeziteyle savaşınızda en önemli rehberiniz olacaktır” diyor.

Siz de obezite ile savaşıyorsanız iyileşmek için yıllarca beklemeniz gerekmez. Pozitif Yayınları’ndan yeni baskısı çıkan bu kitabı okumaya başlayarak ilk adımı atabilirsiniz. Bu yeni kitabın ilk kitaptan farkı; kitabın içerisinde obezite ameliyatı düşünen kişiler için beslenme ve psikiyatri/psikoloji bölümlerinin de kendi alanlarında uzman kişiler tarafından yazılmış olması.

1999 yılında mide kelepçesi üzerine Türkiye’de ilk tezi veren ünlü Obezite ve Metabolik Cerrah Prof. Dr. Halil Coşkun’un obezite ameliyatlarında uyguladığı yöntemler, dünyanın sayılı bilimsel dergilerine konu oluyor. Yaptığı ameliyatlarla uluslararası başarılara imza atan Prof. Dr. Halil Coşkun, bugüne kadar ameliyat ettiği 2 binden fazla kişinin hayatını değiştirdi.