7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

28.11.2016 - 12:06

YENİ YILDA DA BEBEKLERİN CİLDİ GÜVENDE!

Bioderma, ABCDerm serisini bebeklerin hassas cildi için, Dermatolojik Güvelik İlkeleri’ne uygun olarak geliştiriyor. ABCDerm serisi pişiğe sebep olan faktörleri izole ederken, güvenli cilt temizliği için üretilen ürünleriyle bebeğinizin cildini koruyor.Yeni yıla özel kampanya: ABCDerm Foaming Cleanser 1 Alana 1 Hediye

Bioderma’nın bebek ve çocukların yüz, vücut ve saçları için göz yakmayan temizleme jeli ABCDerm Foaming Cleanser, Aralık ayı boyunca 1 alana 1 bedava kampanyasını sunuyor. Bebek ve çocukların cildine özel olarak geliştirilen formülüyle saçlı deri ve cildi tahriş etmeden temizleyen ürün, cildi nazikçe arındırırken, aynı zamanda nemlendiriyor. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilen ürün, mükemmel cilt ve göz toleransına sahip olmasının yanı sıra, sabun ve paraben içermiyor.
Kampanya fiyatı: 89,50 TL

Pişiği önlemek için ilk koşul doğru temizlik: ABCDerm H2O Temizleyici

Bez kullanımından dolayı genelde bez bölgesinde oluşan pişik sorununu önlemek için ilk aşama, temizlik ve hijyen olmalı. Bebek teninin hassasiyetini göz önünde bulunduran ABCDerm H20 Temizleyici, içerdiği nazik sürfaktanlar sayesinde bebeğinizin bez bölgesi, yüz ve göz çevresi dahil hassas cildini temizliyor, yağlı olmayan yumuşatıcı bir etki bırakıyor. ABCDerm H2O Temizleyici paraben ve sabun içermiyor. Ürün gözleri yakmadığı gibi hipoalerjeniktir.
100 ml: 26.50 TL / 500 ml: 79.50 TL / 1 L: 84.50 ₺

Pişik sorununu onaran; ABCDerm Change Intensive

Bioderma’nın oluşan pişik sorununu onarıcı ve yatıştırıcı bakım kremi ABCDerm Change Intensive ise, bebeğinizin cildindeki tahriş ve kızarıklığı su bazlı günlük bakım ile gideriyor. Bebeğinizin cildindeki tahriş ve kızarıklığı giderirken, tekrar oluşumunu de önleyen ve nem desteği sağlayan ürün, bebeğinizin cildinin PH değerini koruyor. Beyaz kil ve mineral talk pudra içeren formülüyle, ABCDerm Change Intensive’i bebeğinizin her alt değişiminde temiz ve kuru cildine, kalın bir tabaka şeklinde uygulayarak, pişik sorununu yatıştırabilirsiniz. Paraben içermez. Parfümsüz ve hipoalerjeniktir.
Fiyat: 52.90 ₺