7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

16.11.2016 - 17:26

Yüz kontürünü düzenleyen, dekolteyi pürüzsüzleştiren Özel Serum

NUBIA Mağazaları bünyesinde bulunan Sothys’in yüz kontürünü V Shape görünüme sahip olacak şekilde düzenleyen ve dekolteyi pürüzsüzleştiren yepyeni ürünü Perfect Shape Youth Serum ile gençleşerek mükemmel görünebilirsiniz...25 yaş sonrasında yerçekimi ve yavaşlayan cilt fonksiyonları nedeniyle cilt dokularının aşağıya doğru sarkmaya başlaması ile cilt altında yağ dokusu depolanmaya ve yüz gençlik yıllarındaki V Shape görünümünü kaybetmeye başlıyor. Sothys; dermo-estetik teknikleri olan Ultrason ve Lifting işlemlerinden esinlenerek geliştirdiği Sothys Perfect Shape Youth Serum ile yüz kontürünü yenileyip tekrar şekillendirerek ideal ve en çok aranan V Shape yüz tipine kavuşmanızı ve aynı zamanda da dekolte bölgenizin pürüzsüzleşmesini sağlıyor.

Ultrason ile yüz ve gıdı bölgesinde yağ dokusunun azalması...
Dermo estetik teknikleri kullanılarak geliştirilen Sothys Perfect Shape Youth Serum; bir dermo-estetik tekniği olan Ultrason ile dermo-inceltici aktif içerikler sayesinde deniz kökenli oligosakkarit ile yüz ve gıdı bölgesinde gerçekleşen yağ depolanma sürecini durdurur ve lipolizi aktive eder. Turunç çiçeği özleri ile yağ dokusunun azalmasına yardımcı olur. Sarmaşık özleri ile doku içerisinde bulunan ödemleşmiş suyun atılımı sağlanır.

Lifting işlemleri ile yüzde anında gerilme, uzun süreli ve kalıcı lifting etkisi...
Dermo-lifting aktif içerikleri; peptitler ile kolajen sentezini geliştirir, cilt yapısını ve ışıltısını geri kazandırır. 3D elastik film şeklindeki şeker ağları olan Manyok şekerleri ciltte anında gerilme ve lifting etkisi yaratır. Dermal yapıda uzun süreli ve kalıcı lifting etkisi sağlar.

Kadınların ve erkeklerin kullanımına uygun olan Sothys Perfect Shape Youth Serum; 1 ay sonra %84 incelme ve %88 liftin etkisi ; 2 ay sonra dekoltede %100 pürüzsüzleşme memnuniyeti sağlıyor...

Sothys Perfect Shape Youth Serum-30 ml.Fiyatı: 372 TL.

Yüzünüzde V Shape görünümünü geri kazanarak daha genç gözükmek ve pürüzsüz bir dekolte bölgesine sahip olmak için Sothys Perfect Shape Youth Serum’a dünyaca ünlü profesyonel kozmetik ve güzellik markalarını bünyesinde bulunduran NUBIA Mağazalarından ve www.nubia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.