7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

25.07.2015 - 21:39

Malkoç Süalp'ten rekor tazminat davası

Haftalardır karşılıklı açıklamalar yapıp birbirlerini suçlayan Bade İşçil ile Malkoç Süalp birbirinden habersiz boşanma davası açtı. İşçil 600 bin, Süalp ise 500 bin lira tazminat talep etti. Her iki taraf da çocukları Azur’un velayetini istiyorAZUR isminde bir bebekleri bulunan Bade İşçil ile Malkoç Süalp’in evliliğindeki kriz, geçtiğimiz ay İşçil’in açtığı boşanma davasıyla ortaya çıkmıştı. Kocasının öfke nöbetlerini kontrol edemediğini, kendisine sözlü şiddet uyguladığını iddia eden oyuncu, ayrıca onun “Çocuğu emzirmeyeceksin, kucağına almayacaksın, çocuk 2 yaşına geldiğinde Londra’ya göndereceğim, artık göremeyeceksin” dediğini öne sürmüştü. Malkoç Süalp’in evliliğini devam ettirmekte ısrarlı olduğunu belirtmesi üzerine davadan feragat eden İşçil, yeniden boşanmak için mahkemeye başvurdu. Önceki iddialarını tekrarlayan oyuncu, eşinin eski davranışlarına devam ettiğini ileri sürdü.
İşçil’in açtığı davadan habersiz olan Süalp de aynı mahkemede boşanma davası açtı. Süalp, dilekçesinde yaşamı boyunca kadına yapılan saldırılara karşı hep mücadele içinde olduğunu söyledi.TIRNAKLARIYLA YÜZÜNÜ ÇİZDİ

Dava dilekçesinde şu ifadelere yer verildi: “Müvekkil baba, eşine olan güvenini kaybetmiştir. Boşanma her iki taraf için yararlı olacaktır.” Dilekçede, İşçil’in aşırı kıskançlığı, sinirli yapısı, sürekli sorun çıkaran inatçı ve öfkeli davranışları, megalomanlığı ve bir kavga esnasında Malkoç Süalp’in yüzünü tırnaklarıyla çizdiği gibi iddiaların tanık beyanları ve belgelerle ispatlanacağı belirtildi.