7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

29.12.2016 - 21:27

Hanife 4 gündür yok sebebi yatak görüntüleri mi?

Ekranların fenomen ismi Hanife yine ortalıktan kayboldu. İsmi izdivaç programıyla özleşen Hanife 4 gündür programa çıkmıyor.Geçtiğimiz günlerde de bir kez daha programa çıkmayan Hanife yine ortadan kayboldu. Birkan'ın daha önce yatak odası görüntüleri ortaya çıkmış Hanife'de geçtiğimiz günlerde Birkan'ın konuk olan annesiyle tartışmıştı. Aradığı aşkı bulamayan Hanife bu tartışmadan sonra yine ortadan kayboldu.

Programın geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde daha önce yatak görüntüleri çıkan damat adayı Birkan ve annesiyle sert bir tartışma yaşayan Hanife, o günden sonra ortalardan kayboldu.

KENDİSİNE TALİP OLMAMI İSTEDİ
Birkan canlı yayında Hanife ile ilgili "Kendisine talip olmamı istedi" şeklinde bir ifade kullanmıştı.
"ESMİRA HER GÜN SİZE GELİYOR"
Bu sözler karşısında bir hayli sinirlenen Hanife ise, "Esmira her gün size geliyor. Bunu çok iyi biliyorum" sözleyle karşılık vermişti.

ARALIK AYINDA PROGRAMA ÇIKMAMIŞTI
Geçtiğimiz günlerde programa bir daha çıkmayacağını duyuran Hanife Gürdal sosyal medya hesaplarını da kapatacağını da açıklamıştı.

KAFAMI DİNLEDİM GERİ DÖNDÜM
Ekranın fenomen ismi Hanife, kafasını dinleyip geri döneceğini söylemişti. 4 gündür yayında olmayan Hanife'nin tekrar programa çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.