7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

16.11.2016 - 15:22

Kilo Verdiren Egzersizler İyi Fikir’de

TRT 1 Gündüz Kuşağında ‘İyi Fikir’ Programı ve ‘Adını Sen Koy’ Dizisi Ekranlara GelecekHafta içi her gün 09.30’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan İyi Fikir 17 Kasım Perşembe günü Ece Erken’in sunumuyla ekrana gelecek. Sağlıktan modaya, psikolojiden, manevi konulara, leziz yemek tarifleri, ev ekonomisi, aile sağlığı ve birçok ‘İyi Fikir’ TRT 1 ekranında olacak. 5 gün boyunca özel konuklarıyla, farklı konuların ele alınacağı programda izleyicilerin soruları yanıt bulacak.

Öte yandan başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı, tüm imkânsızlıklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkını konu alan Adını Sen Koy, 17 Kasım Perşembe günü saat 17.10’da TRT1 ekranında olacak.

Adını Sen Koy 44. Bölüm
Leyla, bir yandan Alev’i oyalarken bir yandan da Zehra’yı beklemektedir. Kapı çalınca Zehra’nın geldiğini düşünerek kapıyı açar, ama gelen Sevim’dir. Zehra, şirkete Ömer’in yanına gelmiş ve Alev’in, Leyla’nın evine gittiğini söylemiştir. Leyla kapıda Sevim’i oyalarken Alev de onları izlemektedir. Sevim tam Zehra’yı sorduğu sırada Ömer arar, Alev’i hemen eve çağırır. Alev mecburen ayrılır Leyla’nın yanından ama Sevim de aklına takılmıştır. Nihayet Zehra’yı tanıyan birini daha bulmuştur. Bunun için ilk fırsatta tekrar mahalleye gidecektir. Ömer ve Zehra, artık Alev’in tehditlerine karşı birlikte hareket etmektedirler. Sırlarını saklama çabası ikisini sandıklarından daha fazla yakınlaştırmıştır birbirine.