7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

28.11.2016 - 11:58

Kızlar Yarışıyor, Anneleri Oyluyor!

TRT 1 gündüz kuşağında başlayan “Ana Kuzusu” ile kızlar hem öğreniyor hem yarışıyor. Anneleri ise oyluyor. Gündüz kuşağında öte yandan Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir” ve başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın oynadığı “Adını Sen Koy” ekranlara gelecek.TRT 1 gündüz kuşağı 3 programıyla ekranları renklendiriyor. Hafta içi 5 gün boyunca ekranlara gelen yeni programlar ile ekranlar şenlenecek.

Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir” hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spora, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri ekranlara taşımaya devam edecek.

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği “Ana Kuzusu” hafta içi her gün 14.45’ten itibaren TRT 1 ekranlarında olacak. Kızların yarışacağı, annelerin oylayacağı 1000 altın ödüllü yarışma; hem öğretecek, hem kazandıracak…

Başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı “Adını Sen Koy” hafta içi her gün 17.00’dan itibaren ekranlarda olacak. Tüm imkânsızlıklara ve zorluklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Tüm İyi Fikirler Bu Programda!
Ünlü Sunucu Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”de Perşembe günü aile içi ilişkiler konuşulacak. Kişisel Gelişim ve Sosyal İletişim Uzmanı Fatih Akbaba ve Uzman Psikolog Tuğba Yağan ile aile ilişkileri konuşulacak, canlı yayında izleyicilerin soruları yanıt bulacak.

Öte yandan Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı ile ekolojik temizlik formülleri ve yöntemleri konuşulacak, çevreci ve sağlıklı temizlik yöntemleri izleyiciler ile paylaşılacak. İyi Fikir 29 Kasım Salı günü saat 09.30’da TRT 1 ekranında olacak…

TRT 1’in Yepyeni Programı Ana Kuzusu
Hafta içi her gün saat 14.45’te yayınlanacak ‘Ana Kuzusu’nda, kızlar, 13 hafta boyunca toplam 1000 çeyrek altını kazanmak için yarışacak, anneleri onlara not verecek. Kızlar ev işlerinde tüm maharetlerini sergilerken, rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacak.

Sevilen oyuncu Özlem Balcı’nın sunduğu Ana Kuzusu’nun yedinci bölümünde kızları birbirinden zorlu görevler bekliyor. 29 Kasım Salı günü yayınlanacak bölümünde, Elif Gülcanoğlu, kahvaltılık alışverişine çıkarken, Eslem Kurnaz, doğal malzeme kullanarak koltuktaki lekeyi çıkarmaya çalışacak. Seda Şan, ayakkabı temizliği yapacak. Simge Yılmaz ise biber dolması pişirecek. Gün sonunda kızların görevlerini değerlendiren anneler, beğendikleri kızı altınla ödüllendirecek.

Adını Sen Koy 52. Bölüm
Alev, kötü planını hazırlarken Ömer ve Zehra arasında para gerilimi sürmektedir. Zehra, Ömer’in kendisine kötü davranmasının sebebinin ondan aldığı para olduğunu düşünmektedir. Öte taraftan Salim, kaybettiği müşterinin zararını nasıl kapatacağını düşünürken sürpriz bir şekilde eline geçen parayı Zehra’ya vermeye karar verir. Zehra’yı arayıp mahalleye gelmesini ister ama Ömer, dışarı çıkmasına izin vermez. Ömer evde kaldığı için ikisi de, ev halkının arasında evlilik oyunlarını sürdürmektedir. Onların bu mutlu hallerini gören Alev daha da hırslanmış, planını bir an önce devreye sokmaya karar vermiştir. Acaba Alev bu kez başarılı olabilecek midir? Dışardan aşık bir çift gibi görünen Ömer ve Zehra’nın arasını bozabilecek midir? Adını Sen Koy 52. Bölümü ile 29 Kasım Salı günü saat 17.00’da TRT 1 ekranında olacak…