7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

16.11.2016 - 15:17

Kurunun Yanında Yaşın da Kazandığı Yarışma!

TRT 1’in yüzde yüz yerli, eğlenceli bilgi yarışması Kendi Düşen Ağlamaz Perşembe akşamı ekrana geliyor.TRT 1 ekranlarında yayınlanan, yüzde yüz yerli bilgi yarışması Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Kurunun yanında yaşın da kazandığı yarışma Kendi Düşen Ağlamaz’ın yeni bölümünde üç diş hekiminden oluşan enerjik bir ekip yarışıyor. Elif Ersoy, Soner Varol ve Başar Özkul’dan oluşan üçlü, yarışmadan kazanacakları parayla ortak bir muayenehane açmak istiyorlar.

Arkadaşlıkları lise yıllarına dayanan üçlü, diş hekimi olmayı hedefleyip hep beraber başardıkları gibi, yarışmadan kazanmak istedikleri 500 bin Lira için de planlar yapıp, taktikler geliştirmişler. Bakalım bu taktikler Ertem Şener’i serin sulara göndermeyi başarabilecekler mi?
Soner ve Başar’ın doğa yürüyüşlerinde başlarına gelen komik anılar ve Elif’in çocuk hastalar için geliştirdiği “Bay Susamış” taklitleri de yarışmanın içinde seyirciyi eğlendirecek anlar olarak yerini alıyor.

Yarışmacılarını sulayıp, bilgilerini yeşerten yarışma Kendi Düşen Ağlamaz, 17 Kasım Perşembe gecesi 21.50’te, Ertem Şener’in sunumuyla TRT 1’de.