7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

16.11.2016 - 15:40

Forum Ankara’da Hadise Var!

Kazandıran alışverişin merkezi Forum Ankara Outlet, 19 Kasım Cumartesi günü Hadise’yi hayranları ile buluşturacak. Forum Ankara Outlet’in özel kampanyasından otomobil kazanan talihli açıklandıktan sonra Hadise’nin mini konseri ve imza günü gerçekleşecek.Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, uzun bir aradan sonra Hadise’yi Ankara’da ağırlıyor. Heyecanla beklenen otomobil kampanyasının talihlisinin açıklanacağı 19 Kasım’da bu coşku Hadise ile ikiye katlanacak. Sevilen şarkıcı Hadise saat 16.00’da mini bir konser verecek ve hayranlarına imza dağıtacak.
Aynı gün ünlü programcı Elif Güvendik’in moderatörlüğünde özel bir çekiliş yapılacak. 14 Ekim tarihinde başlayan “2 Fiat 500 L” kampanyasının ilk talihlisi belirlenecek. Milli Piyango İdaresi ve noter huzurundaki çekilişle hediye edilecek olan aracın yeni sahibi belli olacak.
Forum Ankara Outlet, 2 Fiat 500 L kampanyası ile Ankaralılara birer ay arayla iki otomobil hediye edecek. Kampanyanın ikinci fazı 7 Ocak 2017’de yapılacak.