7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

16.11.2016 - 16:00

METALLICA: Hardwired House of Vans’de

METALLICA çok özel canlı performansı ile House of Vans Londra ‘daMetallica, 'Hardwired ... To Self-Destruct" adlı 11. stüdyo albümünü, Vans'in sanat, müzik ve sokağı buluşturduğu House Of Vans Londra'da, çok özel bir canlı performansla, 18 Kasım 2016 tarihinde, Türkiye saatiyle 00:00'de kutlayacak. Bu sene, Off The Wall mirasının 50.yılını geride bırakan Vans, gerçekleştireceği bu samimi konserle Londra’ya ve tüm dünyaya eşsiz bir tecrübe yaşatacak.
Yeni albümdeki şarkıların canlı performanslarının yanı sıra Metallica'nın eski albümlerinde yer alan kült şarkılarınında seslendirileceği bu özel performans, www.houseofvanslondon.com adresinden canlı olarak yayınlanacak.
Vans® Hakkında
Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 75’ten fazla ülkede, 600’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Marka, Vans Triple Crown of Surfing®, the Vans U.S. Open of Surfing etkinlikleri ile aksiyon sporlarının en büyük destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın 10 farklı noktasında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin yaratıcı alanlarında kendilerini ifade etmesine fırsat vermektedir.