7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

24.07.2015 - 01:07

Marmaris Turunç’ta denize sıfır tek İslami Otel

Mavi Bayrak ödüllü plajıyla Hotel Mavi Deniz Maldivler tadında bir denize sahip.Şimdilerde herkes muhafazakar aileler için severek ve gönül rahatlığıyla konaklayabileceği otel arayışında. Türkiye’nin her yöresini mercek altına aldığımız şu günlerde yepyeni bir adres keşfettik! Türkiye’nin güzide turizm beldesi olan Marmaris-Turunç’ta yeşilin maviyle, denizin kumsalla en muazzam şekilde buluştuğu, çam ormanlarının içinde Avrupa’nın Mavi Bayrak Ödüllü Plajı eşsiz kumsalına ve denize sahip Hotel Mavi Deniz!

Marmaris‘in eşsiz koylarından birisi olan Turunç Koyu’nda bulunan Hotel Mavi Deniz doğayla baş başa kalabileceğiniz huzuru, sessizliği, rahatlığı ve ferahlığı yaşayabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş konseptiyle konuklarını bekliyor.


MUHAFAZAKAR AİLELERİN YAŞAM BİÇİMİNE UYGUN
Hotel Mavi Deniz, sıradan bir otel değil; aynı zamanda muhafazakar ailelerin yaşam biçimini de rahatça sürdürebilecekleri hizmetler sunuyor. Detayların gözden kaçırılmadan sunulduğu otel koşullarında; rahatlık ön planda tutuluyor. Bay ve bayanlara her biri ayrı tarzda dizayn edilmiş Kaydıraklı havuzlarıyla gözde oteller listesine ismini üst sıradan yazdırmayı başaran otel, 2014 yazında doldu taştı! Ancak bu otelin keyfini çıkarmak için ilkbaharda da deneyimlemek lazım.


Hotel Mavi Deniz, denize sıfır konumu, özel plajı, bayanlar ve çocuklar için özel havuzu, Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini tadabileceğiniz açık/kapalı restoranı, teras cafesi, her türlü stres ve yorgunluktan kurtulabileceğiniz cildinize özel bakımları ve blue spa hizmetleriyle belli ki 2015 senesinin de en gözde alternatif tatil mekanı olmaya devam edecek.

NEDEN MAVİ DENİZ HOTEL?
10 yıldır üst üste Mavi Bayrak Ödülünü alan Turunç Koyu’nun nezih, temiz, berrak ve turkuaz denizine girmek isteyen tatilcilerin bir numaralı tercihi olan Hotel Mavi Deniz ‘de yerinizi ayırttırmanız için nedenler saymakla bitmiyor.. İşte onlardan bazıları..

* 10 yıldır üst üste Mavi Bayrak Ödülünü alan Turunç Koyu’nun nezih, temiz, berrak ve turkuaz denizine sahip.

* Otelde kesinlikle alkol bulunmamaktadır ve servisi yapılmamaktadır.