7renkonline.com Ana Sayfa FOTO VİDEO

26.05.2016 - 13:48

Johnny Depp Amber Heard'dan neden boşanıyor

Ünlü aktör Johnny Depp ile uğruna iki çocuğunun annesi Vanesa Paradis'yii terk ettiği eşi Amber Heard yolun sonuna geldi. Heard, 15 ay önce evlendiği 52 yaşındaki aktörden boşanmak için mahkemeye başvurdu.E Online'ın haberine göre 30 yaşındaki Heard şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşinden boşanmak için dava açtı. Eşinin kendisine karşı açtığı bu dava kısa bir süre önce annesini kaybeden Johnny Depp için ikinci büyük darbe oldu.

Amber Heard, ünlü aktörden tazminat da talep etti. Çiftin evlilik sözleşmesi yapmadığı da internetteki TMZ.com'un duyurduğu haberler arasında.


Johnny Depp ile Amber Heard, birlikte rol aldıkları The Rum Diary filminin setinde tanışıp aşık olmuşlardı. Depp, Heard ile birlikte olabilmek için iki çocuğunun annesi Fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis'den ayrılmıştı.


Johnny Depp ile Amber Heard, geçen yıl Şubat ayında Bahamalar'da sadece 24 kişinin katıldığı bir törenle evlenmişti.

Amber Heard'ün ünlü aktörün 400 milyon dolarlık servetinden nafaka talep ettiği de gelen haberler arasında. Çiftin evlilik sözleşmesi yapmadığı, bu nafaka talebi yüzünden aralarında büyük bir gerilim yaşanabileceği de iddia ediliyor.


Amber Heard kimdir?
Amber Laura Heard, ABD'li aktris ve manken. 22 Nisan 1986 yılında Austin, Texas'ta dünyaya gelmiştir. Amber küçük yaşlarda St. Michael Katolik Akademisinden Hollywood kariyeri için ayrılmıştır. Küçük yaşlardayken okulda drama vs. rollerde oynuyan Amber 16 yaşındayken en iyi arkadaşını trafik kazasında kaybediyor ve katolikliği kim takar benzeri bir sözüyle ateist olduğunu açıkladı. Onyedisinde okulu bırakıp kariyeri için New York'a gitti ve orda modelliğe başladı daha sonra Los Angeles de aktriskiğe 2004 yılında Never Back Down filminde başrol oynamış ve film MTV ödülüne layık görülmüştür.

2006 yılında All the Boys Love Mandy Lane filminde Toronto Uluslararsı Film Festivalinde yeralmıştır.Televizyondaki ilk rolü Hidden Palms adlı dizidir. 2008 de Pineapple Express filmlerinde rol almıştır. 2009 da Üveybaba da rol almıştı ve ayrıca Zombieland filmdinde de küçük bir rol almıştır. Daha sonda Amber The Joneses ve And Soon the Darkness (2010), John Carpenter'ın The Ward, yanı sıra Nicolas Cage ile Drive Angry, ve diğerbir yanda ise Johnny Depp ile The Rum Diary (Tutku Günlükleri) filmlerinde rol almıştır.2009 yılında Exterminator (İmha Takımı) adlı filmde Nicki rolünü üstlenmiştir. Ayrıca Maxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 21.sırayı aldı.

Lezbiyen değilim ama kız arkadaşım var diye açıklama yapan Amber Tasya van Ree ile bir ödül törenine katıldı. Amber etrafında silahlarla büyüdü ve şu an magnum 357 si var ve aynı zamanda antika arabalara merakı olan Amber 68 Model Ford Mustang, 67 Model Mercedes ve 62 model Checker Cab tarzı güçlü arabalara sahip. Ayrıca "Te amo como se aman ciertas cosa oscuras secret amante entre la sombra y el alma." yazan bir dövmeye sahip, İspanyolca yazılan dövmenin Türkçesi: "Seni seviyorum, bazı karanlık şeyleri sevmek gibi,gizli,ruh ve gölge arasında." yazarı Pablo Neruda olan sonnet 17'nin içinde geçiyor. 19/04/2012 tarihinde Amber biseksüel olduğunu açıkladı.